Ще недавно для вирішення деяких проблем із зовнішністю доводилося використовувати пластичну хірургію і досить болючі ручні методи. Однак зараз у багатьох ситуаціях можна обійтися без хірургічного втручання. Це стало можливим завдяки розвитку апаратної косметології. Сьогодні ми розповімо про її переваги і дамо рекомендації по вибору центру апаратної косметології в Чернівцях.

Апаратна косметологія стала новим етапом у розвитку косметології. Сучасні досягнення дозволяють усувати дефекти зовнішності практично безболісно і в короткі терміни, але тільки за умови звернення до грамотного фахівця.

Апаратна косметологія Чернівці

Що таке апаратна косметологія? Можливості та переваги

Назва методу «апаратна косметологія» говорить сама за себе. Це різні косметичні процедури, які проводяться з використанням спеціальних апаратів. Потрібний результат досягається шляхом впливу світла і холоду, ультразвуку та електрохвиль, вібрацій і ефекту вакууму.

Сучасна різноманітність апаратів допомагає вирішувати практично будь-які проблеми із зовнішністю - як естетичні, так і медичні (зайву вагу, старіння шкіри, вугрові висипання і т.д.).

Зокрема, за допомогою апаратної косметології ви можете:

  • підтягнути шкіру, згладити зморшки (процедури омолодження);
  • провести чистку особи, поліпшити колір і стан шкіри;
  • видалити небажане волосся на тілі;
  • позбутися від пігментних плям і судинних сіточок;
  • позбутися целюліту, скорегувати фігуру.

Природно, що багато медичних центрів мають цілим набором апаратури і можуть запропонувати те, що найкраще підійде саме вам.

Апаратна косметологія має такі переваги:

На відміну від ручних, апаратні процедури менш болючі і комфортні.

Оскільки апарат здатний надавати більш сильний вплив, ефект видно часто вже після першого сеансу, а бажаний результат досягається швидше.

Однак бути спокійним можна лише в тому випадку, якщо ви звернетеся до висококваліфікованого фахівця. Погодьтеся, що в справі турботи про зовнішність і здоров'я варто довіряти тільки досвідченому і професійному лікарю-косметологу. Адже саме від нього залежить, як ви будете виглядати і відчувати себе після процедур.

Косметологічні послуги у Чернівцях

При виборі центру апаратної косметології врахуйте наступне:

Це може бути і звичайний салон краси, і медичний центр або клініка. Однак оскільки послуги, що надаються шляхом апаратної косметології, вважаються медичними, центр / салон повинен мати відповідну ліцензію (на медичну і лікарську діяльність). Дозвіл буде означати, що лікар-косметолог має необхідну кваліфікацію, а обладнання кабінету, де проводяться процедури, відповідає всім необхідним нормам.

Не секрет також, що часто люди звертаються не в конкретний центр, а до певного фахівця. Такі контакти зазвичай передаються з рук в руки і цінуються на вагу золота. Але врахуйте, що лікар все одно повинен працювати в спеціально обладнаному кабінеті і мати дозвіл, надання подібних послуг на дому може бути незаконним і небезпечним. 

Вибирайте салон краси або клініку, орієнтуючись на репутацію медичного центру, на його досвід роботи на ринку, на рівень лікарів-косметологів.

Питання ціни також грає не останню роль, однак це якраз той випадок, коли занадто низька ціна повинна вас насторожити. Апаратна косметологія не може коштувати дешево, так як сучасне обладнання повинно окупатися.

Не економте на своєму здоров'ї і зовнішності - звертайтеся в Lazermed, студію краси та здоров'я у Чернівцях!